מחפשים חברה לבניית אתרים? אלו הסיבות שכדאי לבחור בכזו שעובדת עם וורדפרס

אם אתם מחפשים חברה מקצועית שתבנה עבורכם אתר עסקי, זה בדיוק הזמן שלכם להכיר את וורדפרס, מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר בעולם, המשמשת כ-43% מאתרי האינטרנט כיום, ובה עושות שימוש גם חברות רבות לבניית אתרים. 

 

באמצעות הפלטפורמה, שהושקה בשנת 2003, ניתן להקים בין היתר אתרים עסקיים, חנויות מקוונות (E-commerce), בלוגים, פורומים, גלריות, ספריות מקוונות ועוד. במסגרת תהליך בניית האתר במערכת, שתומכת בכל סוגי המדיה, חברת בניית האתרים תוכל ליצור כל שילוב בין טקסט, סרטונים ותמונות שתחפצו בו. 

 

לעבודה עם וורדפרס יש מספר יתרונות בולטים נוספים, הטמונים בעובדה שמדובר במערכת קוד פתוח, מה שאומר שכל אחד יכול לשנות את קוד המקור ולהפיץ מחדש את תוכנה, ושאין צורך בכתיבת קוד חדש מאפס במקרה של העברת הפרויקט מיד ליד. מבחינה טכנית, זה אומר שניתן לבנות כל אתר שתרצו ושיהיה קל יותר לנו, אנשי המקצוע, לבצע בו שינויים ועדכונים, מה שמהווה יתרון משמעותי למדי בעידן שבו הטכנולוגיה מתקדמת במהירות מסחררת, וכך גם עולם השיווק. 

 

הגמישות הזו חשובה במיוחד במקרים בהם התחלתם לעבוד עם חברה מסוימת, ובהמשך גיליתם שאתם לא מרוצים מתוצאות עבודתה. בסיטואציה כזו תוכלו להעביר בקלות את המשך הטיפול באתר לאיש מקצוע אחר, בעוד שבמקרה שבו מדובר בעבודה על אתר עם קוד סגור זה יהיה כמעט בלתי אפשרי לעשות זאת ממגוון סיבות, בהן העלויות הכלכליות שעלולות להיות גבוהות משחשבתם, סירוב של המתכנת שיצר את הקוד לאפשר שימוש בו למתכנת אחר, זמני עבודה ארוכים במיוחד ועוד. 

 

מלבד יתרון הגמישות, וורדפרס ידועה גם כפלטפורמה זולה יחסית בהשוואה למתחרות, שכן הורדתה והתקנתה אינן כרוכות בתשלום. למעשה, יש צורך לשלם רק עבור רכישת דומיין ואחסון בשרתי צד שלישי, ובעבור חלק מעשרות אלפי התוספים (פלאגינים) שהיא מעמידה לרשות החברה שתבנה את האתר שלכם. 

 

יתרון משמעותי נוסף של וורדפרס הוא היותה ידידותית לגוגל ויאהו, זאת כמובן בתנאי שתפקידו את פרויקט האתר העסקי שלכם בידי מומחים בעלי ניסיון וידע רב בנושא. בין היתר, וורדפרס מציעה תוספים ייחודים, בהם אלמנטור והמדריך לקידום אתרים אורגני (YOAST) שמעניק המלצות לשיפור התוכן, כמו גם ערכות נושא רספונסיביות המותאמות לעבודה במכשירים ניידים, אשר יחד יכולים לסייע לאתר שלכם להתקדם בדירוג של מנועי החיפוש. עם זאת, כאמור, כאשר מדובר ב-SEO צריך לדעת כיצד לעשות את זה נכון – מנפח החיפושים ועד קיום מחקר מעמיק של מילות המפתח הרלוונטיות, מה שמרבית בעלי העסק לא יצליחו לעשות ללא סיוע וייעוץ מאנשי המקצוע. 

 

כידוע, אחד החששות הגדולים של הלקוחות ובעלי העסקים הינו פריצה של פצחנים (האקרים) לאתר שלהם. בסמארט ווב אנחנו יודעים לתת לכך מענה ראוי, הכולל אבטחה כפולה, גם ברמת האתר וגם ברמת השרת המאחסן את האתרים שאנחנו בונים, כאשר בנוסף כל האתרים שלנו מגובים חודש אחורה באופן אוטומטי.

 

מלבד זאת, אנחנו מעניקים ללקוחות שלנו אחריות, ובאמצעות סרטוני הסברה מושקעים מסבירים כיצד לבצע עדכונים באופן עצמי. כל עוד תקפידו למלא אחר ההנחיות וההמלצות שלנו, אין לכם סיבה לחשוש מכך שמישהו יפרוץ לאתר שלכם ויעשה שימוש במידע. אם יהיו לכם שאלות או בקשות במהלך הדרך, חשוב שתדעו שאנחנו תמיד זמינים עבורכם ונכונים לסייע בכל בעיה. 

 

          וורדפרס            וויקס      תכנות אישי
          קודקוד פתוח (PHP) המעניק גמישות טכנית ללקוח. למשתמש יש גישה לקוד והוא יכול לבצע בו שינויים והתאמות לפי רצונו. בין היתר, יש לו גם אפשרות לייצא את הקוד למערכות אחרות לבניית אתרים. 

 

קוד סגור: למשתמש אין גישה לקוד, והוא לא יכול לבצע בו שינויים במהלך תהליך בניית האתר. כמו כן, לא ניתן להעביר את האתר לפלטפורמה אחרת. המשתמש תלוי ב-WIX, שכן בניגוד לבניית אתר בוורדפרס או בתכנות אישי, אתרכם יהיה בבעלות WIX ולא בבעלותכם.קוד סגור: לרוב לא תינתן גישה לקוד למתכנת אחר. במקרים שבהם כן תתרחש העברה של האתר לידי מתכנת אחר או חברה אחרת במהלך העבודה, יהיה לכם קשה מאוד למצוא מתכנת שיסכים לעבוד עם קוד שפותח על ידי איש מקצוע אחר.  ולכן, לרוב יהיה צורך בכתיבת קוד חדש מאפס. 

*

        עלויותעלות העבודה עם חברה שמקימה אתרים בוורדפרס נחשבת לנמוכה יחסית, בין היתר משום שמדובר בתוכנה חינמית. אצלנו בסמרט-ווב, למשל, שירותי האחסון בשרתים שלנו יהיה זולים יותר בהשוואה לאלו של WIX. עלות הקמה ועבודה נמוכה-בינונית. אחסון האתר בשרתי וויקס יהיה יקר יותר בהשוואה לאפשרויות האחסון בשרתי צד שלישי בוורדפרס. 

מלבד זאת, כל תוספת תהיה כרוכה בתשלום נוסף על בסיס חודש, כמו למשל הטמעת גוגל אנליטיקס או פיקסל של פייסבוק, זאת לעומת המערכות המקבילות, שבהן זו תהיה פעולה חד פעמית.

עלות הקמת האתר והעבודה השוטפת על האתר גבוהות, ומשתנות בהתאם לדרישותיכם.
קלות שימוש ונוחותעבור חברת בניית האתרים, תהליך בניית האתר פשוט יחסית וידידותי למשתמש. במסגרת זו, לרשות החברה עומד  מאגר התוספים (פלאגינים) וערכות הנושא העצום של וורדפרדס.תהליך בניית האתר וניהולו נחשבים לפשוטים מאוד. התהליך אינו כולל התקנת תוכנה, והעריכה כולה מתבצעת בדפדפן האינטרנט. פונקציות ופיצ'רים חדשים לאתר ניתן להוסיף באמצעות האפליקציה של WIX.תהליך מורכב שדורש ידע טכני וזמן רב. רמת המורכבות של ניהול הממשק מותאמת אישית לדרישות הלקוח. 
    ידידותי לגוגל?אתרי וורדפרס נחשבים לנוחים במיוחד לקידום בגוגל בשל יתרונותיה כמערכת קוד פתוח והתוספים הייעודים שלה, בהם Yoast ואלמנטור. זאת, כמובן, בתנאי שיודעים לעשות זאת נכון.בשנים האחרונות ביצעה WIX שינויים משמעותיים על מנת לסייע ללקוחות בקידום האתר בגוגל, אך היא עדיין מפגרת מאחורי וורדפרס ומרבית האתרים בתכנות אישי. הכלי המרכזי שנועד לסייע לכם בכך הוא Wix SEO Wiz.תלוי בידע וברמה של איש המקצוע.
          עיצובישנה גמישות גדולה מבחינת אפשרויות העיצו. 

אם עובדים עם גרפיקאי מקצועי, הטמעת הגרפיקה תהיה בדרך כלל קלה ומהירה ליישום. מעבר לכך, קיימות אלפי אפשרויות של תבניות מעוצבות. 

כל עדכון או שינוי בעיצוב בעתיד, לאחר הקמת האתר, יהיה קל לביצוע והטמעה וניתן יהיה לעשות במהירות יחסית, כמו גם בעלויות סבירות

תוכלו לבחור מבין מאות אפשרויות ללא צורך להיעזר במומחה, אך קחו בחשבון שתהיו מוגבלים רק לתבניות הקיימות ב-WIX. לאחר שתבחרו בתבנית לא תוכלו להחליף אותה. עיצוב ייחודי בהתאם לצורכי הלקוח. לרוב יש צורך בשילוב גרפיקאי מומחה במסגרת תהליך העבודה, מה שעשוי להגדיל את ההוצאות של הלקוח.

כל שינוי שתרצו לעשות בעתיד יהיה כרוך בעלויות גבוהות, היות וכל שינוי בגרפיקה כרוך בשינוי או כתיבת קוד מחדש.

במקרים מסוימים הוספת שורה פשוטה תגרור מורכבות גדולה לביצוע ועלולה לפגוע בתצוגת האתר בגרסת סלולר

    למי זה מתאים?מתאים לבעלי עסקים שמעוניינים במערכת במחיר סביר, שתעניק להם גמישות במסגרת תהליך ניהול האתר, ותאפשר להם לקדם אותו בקלות יחסית בגוגל ולענות על הצרכים השיווקים של העסק.מתאים לבעלי עסקים שרוצים להקים חנות מקוונת או אתר תדמית בסיסי ופשוט לעסק בהקדם האפשרי, מעין "כרטיס ביקור", בעלות לא גבוהה. מדובר בלקוחות שפחות חשוב להם שהאתר יענה על הצרכים השיווקיים של החברה, ושיהיה קל לקדם אותו בגוגל.מתאים לבעלי עסקים המעוניינים בפרויקטים מורכבים יותר, הדורשים פונקציות מורכבות, ומוכנים לשלם מחיר גבוה יחסית. לרוב מדובר באתרים של ארגונים גדולים, כמו בתי חולים ואוניברסיטאות, הכוללים פונקציות נוספות מלבד אלו הקיימות באתרי תדמית.

 

 

 

 

 

 

מאמרים נוספים

Call Now Button דילוג לתוכן